SBS v Prešove, Košiciach – SBS PREŠOV, KOŠICE / Pro Secure s.r.o.

Vážený zákazník,

Radi sa Vám predstavíme teda našu SBS v Prešove – súkromno-bezpečnostnú službu SBS PRO SECURE, ktorá patrí k popredným bezpečnostným službám v Prešove a Košiciach, najmä v sekcii ochrany osôb a zabezpečovania poriadku na koncertoch, festivaloch, recepciách, športových a iných kultúrno – spoločenských podujatiach.

SBS PREŠOV A KOŠICE

SBS V PREŠOVE A KOŠICIACHSBS PRO SECURE vznikla v roku 2016 na základe licencie na prevádzku strážnej služby, ktorá nám bola pridelená 4. októbra 2016 v zmysle zákona č. 379/1997 Z.z.. SBS PRO SECURE dosiahla za niekoľko rokov svojej činnosti v zahraničí vysokú kvalitatívnu, technickú a personálnu úroveň. Dôkazom toho je nielen veľké množstvo profesionálne zabezpečených akcií, ale najmä spokojnosť organizátorov, účinkujúcich a v neposlednom rade návštevníkov podujatí zabezpečovaných našou spoločnosťou.

PROFESIONÁLNA SBS V PREŠOVE A KOŠICIACH

Čo pritom znamená “PROFESIONÁLNE ZABEZPEČENÁ AKCIA” pre ľudí z SBS PRO SECURE? Najmä predvídavosť pri

SBS v Prešove, Košiciach – SBS PREŠOV, KOŠICE

SBS v Prešove, Košiciach – SBS PREŠOV, KOŠICE

plánovaní, dôslednosť a zodpovednosť pri vykonávaní zverenej úlohy, kultivovanosť a asertivita v kontakte s návštevníkmi či účinkujúcimi, flexibilita a pružnosť pri reakciách na všetky zmeny situácie. Tieto body sú neoddeliteľne späté s celkovou filozofiou našej spoločnosti, ktorá vychádza z predsavzatia “bezpečnosť a spokojnosť predovšetkým” a ich nekompromisné uplatňovanie vytvára dlhodobo pozitívny a priaznivý LOOK našej spoločnosti. SBS v Prešove berie ako samozrejmosť výzor pracovníkov zodpovedajúci charakteru podujatia a požiadavkám zákazníka a ich výborná fyzická a psychická pripravenosť. Trestná bezúhonnosť a inteligentné vystupovanie na verejnosti.

 

Maximálna bezpečnosť, vysoká kvalita odvedenej práce a snaha o neustále sebazdokonaľovanie, to sú vytýčené body, ktorých dosahovanie je cieľom naších mladých ľudí z SBS PRO SECURE.

Pre to všetko sme pripravení vyhovieť Vašim požiadavkám a vopred ďakujeme za Vami prejavenú dôveru v schopnosti a profesionalitu našich pracovníkov SBS.

Peter Kolcún
konateľ

SBS PREŠOV A KOŠICE

SBS PREŠOV A KOŠICE

SBS v Prešove, Košiciach – SBS PREŠOV, KOŠICE / Pro Secure s.r.o.

CHRÁNIME A PRACUJEME PRE

NAŠI TOP ZÁKAZNÍCI

SBS Prešov, SBS Košice, Poprad, Bardejov, Spišská Nová Ves
SME TU VŽDY PRE VÁS ZAVOLAJTE NÁM

KONTAKTUJTE NÁS NON STOP

SBS Prešov, SBS Košice, Poprad, Bardejov, Spišská Nová Ves
Všetky vaše otázky zodpovieme osobne, emailom alebo telefonicky. Kontaktujte nás denne 24/7. Z pravidla Na email Vám odpovieme do 24 hodín.

Adresa:

PRO - SECURE s.r.o.
Volgogradská 4794/66
Prešov 080 01

Telefón a Email:

+(421)-949-315-301
kolcunprosecure@gmail.com

Hodiny:

Pon-Pia  24/7 NonStop
Sob-Ned  Pohotovosť NonStop